Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Soon? Very soon.

Witam wszystkich odwiedzających naszą stronę. Część z Was dopytuje się już gdzie i kiedy pojawi się Android Magazine. Śpieszę poinformować, że nasz skład robi ostatnie korekty i poprawki – mamy naturalnie nadzieję, że będzie wszystko gotowe już na dniach.

Magazyn będzie w początkowej fazie dostępny w formie PDF, do którego linki rozsyłane są w mailingu, do którego możecie się zapisać w bocznym pasku. Naturalnie po opublikowaniu nowego (i pierwszego!) numeru, otrzymacie na maila wiadomość z linkiem, z którego możecie go pobrać. Taka metoda dystrybucji wersji w PDF jest konieczna z wielu względów – z naszej strony możecie spodziewać się traktowania Was oraz Waszych danych z należytym szacunkiem.

Jednocześnie chciałbym od razu uchylić rąbka tajemnicy – będziemy wkrótce również dostępni innymi kanałami. Pracujemy obecnie nad tym i może to jeszcze chwilę zająć – przede wszystkim zależy nam, aby wszystko na starcie było bez zastrzeżeń, więc prace będą trwały tak długo jak będzie to konieczne.

Mamy nadzieję, że pierwszy (oraz każdy kolejny) numer przypadnie Wam do gustu – staramy się go tworzyć tak, aby nam samym dawał maksymalną przyjemność z czytania!

Pozdrawiamy!

Redakcja Android Magazine

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.