Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 11/2012 – Najnowsze Nexusy i wszystko o Androidzie Jelly Bean

Słowem wstępu chciałbym Was bardzo serdecznie przywitać w historycznym, pierwszym numerze Android Magazine. Jest to jedyny w swoim rodzaju miesięcznik na polskim rynku, traktujący o Androidzie i wszystkim, co jest z nim związane. Magazyn tworzony jest przez ekipę znanych i cenionych dziennikarzy oraz blogerów, którzy są związani z Androidem (i nie tylko) już od dawna.

Osobiście z Androidem jestem nieprzerwanie od samego początku. Znam jego wady oraz zalety na wylot i bardzo go sobie cenię. W przeszłości prowadziłem android.com.pl, Komórkomanię i współpracowałem z wieloma magazynami o podobnej tematyce. Do stworzenia AndroidMagazine zebrałem możliwie najlepszą ekipę, z którą współpracuję już od lat.

W efekcie macie przed sobą najlepszy i dopracowany w najmniejszych szczegółach magazyn o tematyce Androida, który tworzony jest z pasji i poczucia misji. Mam nadzieję, że będzie on spełniać Wasze, nawet te największe, wymagania.

Pobierz numer

Autor: Bartosz Dul

Lubię pisać, lubię Androida, lubię muzykę, rower i nie pochłaniam kawy. Prowadziłem Android.com.pl, współprowadziłem jeden z największych blogów tech. w Polsce - Komórkomania.pl. Redaktor naczelny AndroidMagazine.pl