Android Magazine

Drukuj fotoalbum

App Academy – 20% taniej z Android Magazine!

Wkrótce rusza genialny projekt – jest to jedno z ciekawszych tego typu przedsięwzięć w Polsce, a całość jest opakowana silnym zespołem trenerów. App Academy to kurs trwający 6 miesięcy, którego zadaniem jest poznanie przez uczestników prawidłowego sposobu prowadzenia projektów mobilnych, w tym standardów i metodologii. Tematyka porusza wszystko od maksymalnego wykorzystania dostępnego software’u i hardware’u poprzez ocenę trendów rynkowych, pracę z klientem, projektowaniem i wiele wiele więcej, a kończąc na analizie całości. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj – polecam ich dokładne przejrzenie. Kurs będzie prowadzony w Warszawie przy Postępu 17A, ale App Academy również będzie oferowało możliwość zdalnego uczestnictwa w nim poprzez stream VOD realizowanego przez StreamOnline1.

Z mojej strony pozostaje mi jedynie polecić ten kurs z kilku względów …

  1. Przede wszystkim inwestujecie w siebie i Waszą przyszłość, która przy dobrych wiatrach może się zwrócić w miesiąc lub dwa.
  2. Macie możliwość uczenia się od osób aktywnych zawodowo, którzy mają znacznie większe praktyczne doświadczenie niż na innych uczelniach.
  3. Kursy tej klasy rzadko zdarzają się w Polsce, a ich wartość poprzez nowe znajomości oraz dodatkowe, poboczne informacje, znacząco zwiększają jego atrakcyjność.

Taniej z Android Magazine

Jeśli zdecydujecie się na kurs – nie ważne czy sami, czy wyśle Was pracodawca – koniecznie skorzystajcie z kodu zniżkowego, dzięki któremu uzyskacie automatycznie 20% upust. A oto on:

Andek

* * *

Miałem napisać to wszystko bezosobowo w formie newsa, ale zdecydowałem się na bardziej osobiste podejście, ponieważ dzisiaj żałuję, że nie organizowano tego typu kursów jak miałem 15-18 lat. Macie przed sobą ogromną szansę na ciekawą przygodę – skorzystajcie z niej.

Link: App Academy

  1. Z odpowiednio skorygowaną ceną.

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.