Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Flipboard dla tabletów już w Google Play!

Flipboard dla Androida w końcu doczekał się wsparcia dla tabletów! Dzisiejsza aktualizacja wprowadza automatycznie aktywowany rozszerzony widok, podobny do tego znanego z iPada. Największą zmianą względem wersji na telefony, poza wyświetlaniem większej ilości treści na jednym ekranie, jest inny sposób przerzucania „kartek” czy też stron. O ile w telefonach „machamy” palcem do góry lub dołu, o tyle na tablecie strony przerzucamy analogicznie do kartek w książce – lewo/prawo.


Osobiście jestem zwolennikiem wersji „dużej”, która jest znacznie wygodniejsza do dłuższego przeglądania naszych ulubionych źródeł. Cieszy natomiast fakt, że developerzy stopniowo polepszają ofertę dopracowanych aplikacji na Androida – obecnie brakuje jeszcze kilku krytycznych narzędzi, ale nie wątpię, że z czasem pojawią się wszystkie niezbędne programy, aby nie tylko móc konsumować treści, ale również je tworzyć.

Flipboard w Google Play →

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

 • de_MarK

  Jakich to ‚krytycznych’ narzedzi brakuje?

  • Apps do montażu video, obróbki zdjęć, pisania (Markdown), obsługi WordPressa w stylu Poster.app i wiele wiele więcej. :-)

   • de_MarK

    Do WordPressa jest app od WordPressa, do zdjec Pixlr Express, PS Touch czy Snapseed, do pisania Writer itp. itd. Moze zatem przyznaj, ze masz na mysli KONKRETNE aplikacje, ktore wystepuja jedynie na iOS i ktorych waznosc definiuja twoje KONKRETNE potrzeby? Ogolniki pokroju ‚brakuje krytycznych narzedzi’ sa raczej nie na miejscu, szczegolnie tutaj.

    • Writer nie ma nawet opcji exportu, ani konwersji Markdown – chyba, że w ostatnim miesiącu się zmieniło. Pozostałe niestety nie są wystarczające. Tak oczywiście mam na myśli aplikacje dostosowane pod mój workflow – nigdy nie twierdziłem inaczej. Po co szukasz dziury w całym jak zwykle?

     • de_MarK

      Bo popisujesz sie fanbojstwem, jak zwykle, choc wyjatkowo w wersji krypto. A tak sie nieszczesliwie sklada, ze tym razem nie piszesz na swoim blogu.

      • Z okazji zbliżających się Świąt życzę Ci większej tolerancji, zrozumienia oraz mniej jadu i nienawiści. Wszystkiego najlepszego!

       • de_MarK

        wzajemnie, Wzajemnie, WZAJEMNIE.

 • marpar22

  Kupiłbym nexusa 7 gdyby była aplikacja konkurująca z pinnacle studio lub imovie. No i może tweetbot. A tak szczerze jakby się zastanowić to troche się tego uzbiera.