Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 12/2012 – Czy coraz większe ekrany w smartfonach to słuszna droga?

Słowem wstępu chciałbym podziękować czytelnikom za gorące przyjęcie Android Magazine, ale i za uwagi, także te krytyczne. W drugim numerze AMaga znajdziecie trochę nowości i nowe twarze w redakcji. Nie będę ukrywać, że to dopiero początek – wiele rzeczy jeszcze na Was czeka wraz z nadchodzącymi numerami naszego miesięcznika.

W tym numerze przeczytacie dlaczego według Michała Brzezińskiego najnowsza wersja Androida nie do końca się udała. W świetle odwiecznej wojny Android vs iOS postawicie się dzięki Wojtkowi w roli… rodziców. Mateusz postara się Was przekonać, dlaczego duże ekrany są dobre i sprawdzicie, czy reszta redakcji się z nim zgadza. Dwóch Michałów zmierzyło się z HTC Desire X i nie zawsze się ze sobą zgadzali. Emil kupił tani chiński tablet i o dziwo nie rzucił nim przez okno, przekonajcie się dlaczego. Ponadto wprowadziliśmy dział porad, na początek takich najprostszych, które z czasem będą uzupełniane o te bardziej zaawansowane. Ja osobiście przetestowałem dla Was kilka interesujących urządzeń i sprawdziłem, jak od niedawna Android pomaga niewidomym dzięki młodej, polskiej firmie.

Koniec świata ponoć już za nami. Dlatego w imieniu całej redakcji ze spokojem mogę Wam życzyć zielonych Świąt Bożego Narodzenia, wielu Androidów pod choinką i nadzwyczajnego 2013 roku!

Pobierz numer

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.