Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 02-03/2013 – HTC One szykuje się najlepszy Android na rynku?

Luty to jak zwykle krótszy miesiąc niż pozostałe. Nim się obejrzeliśmy, już nastał marzec. To jednak nie dlatego lutowy numer Android Magazine trafia do Was w marcu. W redakcji zaszło kilka zmian technicznych, które siłą rzeczy opóźniły wydanie tego numeru i, niestety, nie mieliśmy na to dużego wpływu.

W tym numerze przeczytacie podsumowanie kilku ciekawych felietonów, w tym przemyślenia Wojtka (zatwardziałego iOS-owca) na temat najnowszego Jelly Beana. Mateusz przetestował dla Was Firefox OS, Wojtek po radosnym roocie HTC Desire HD uśmiercił swojego kochanego Androida, a ja odpowiadam na pytanie, czy warto dobierać mniejszy telefon po zakupie tabletu. Po raz kolejny w Android Magazine pojawiła się Katarzyna Pura, naczelna Tabletowo.pl. Kasia przygotowała kolejny artykuł z cyklu o historii i rynku tanich tabletów z Androidem. Mam nadzieję, że Kasia jeszcze nieraz zagości w naszym magazynie. Przetestowaliśmy też dla Was kilka bardzo ciekawych urządzeń, w tym Netbooka Omegę, budżetowego HTC Desire C, wciąż popularną Xperię T (swoje trzy grosze do recenzji Michała Zielińskiego dorzucił na dodatek Michał Mynarski, ciekawe czy już im tak zostanie?) oraz trochę sprzętu muzycznego, testowanego przez Jarka. Ja z kolei opisałem swoje wrażenia z jeszcze cieplut- kiego HTC One, którego miałem okazję podotykać i poużywać na oficjalnej premierze w Londynie. Tak jak wcześniej myślałem nad Nexusem, tak teraz zastanawiam się nad nowym flagowcem HTC…

Ponadto standardowo czekają na Was ciekawe przydatne porady, recenzje gier i aplikacji. Życzę Wam przyjemnej lektury!

Pobierz numer

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

  • Mariusz Kopacki

    Kto jest autorem powyzszego tekstu?

  • Poruszona w magazynie aplikacja do SMSów Sliding Messaging jest świetna, ale ma jeden znaczący szkopuł. Zdarza się, że nie wysyła wiadomości, przy SMSie widnieje status wysyłanie. Tak po za tym jest ok. Ciekaw jestem czy w wersji PRO występuje problem z niewysyłaniem wiadomości. W darmowej nie tylko ja zauważyłem ten problem.