Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine Weekly na Flipboardzie – zapraszamy!

Wczoraj pojawił sie Flipboard w wersji 2.0 dla iOS, który umożliwił nam tworzenie własnych magazynów. Flipboard dla Androida, obecnie na wersji 1.9.x nie ma tej funkcjonalności co prawda, ale pozwala je subskrybować! Tak właśnie powstał Android Magazine Weekly – mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Android Magazine Weekly będzie zawierało nie tylko artykuły, które pojawiają się tutaj na stronie, ale również dodatkowe i interesujące materiały, które nam wpadną w ręce. Całością zarządzać będę ja, przynajmniej dopóki Flipboard nie umożliwi dodawania kolejnych adminów.

Android Magazine Weekly w nazwie posiada również tydzień danego roku – to ma dodatkowo służyć informowaniu Was o uaktualnieniach – i pomimo „Weekly” w tytule, będę go uaktualniać na bieżąco. Jako, że Flipboard jest obecnie dostępny zarówno dla Androida jak i iOS, to możecie czytać wszelkie artykuły niezależnie od platformy i urządzenia. Androidowa wersja różni się jedynie tym, że nie zobaczycie okładki naszego magazynu.

Subskrybuj Android Magazine Weekly we Flipboardzie

Zapraszamy i smacznego!

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.