Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 04/2013 – Sony Xperia Z – a miało być tak pięknie

Dla odmiany kwietniowy numer prezentujemy Wam wcześniej, mam nadzieję, że cieszycie się z tego powodu.

W tym miesiącu było naprawdę gorąco, chociaż nie za oknem. Prawdopodobnie największa premiera tego roku – Samsung Galaxy S 4 – osobiście trochę mnie zaskoczyła. Zarówno negatywnie, jak i pozytywnie. Jednak na temat tego urządzenia wypowiemy się szerzej już w następnym numerze AMaga.

Za to w tym numerze przeczytacie podsumowania ostatnich targów MWC 2013, kilka ciekawych felietonów, w tym przemyślenia Michała Zielińskiego na temat Google Now i technologii. Mateusz przetestował (początkowo niechętnie) etui Otulfilcem. Sam posiadam jeden do swojego Nexusa 7 (tak, wreszcie kupiłem!) i jestem z niego bardzo zadowolony. Wojtek Pietrusiewicz, który prywatnie lubi fotografować, dobrał się do Samsunga Galaxy Camery. Ja z kolei sprawdziłem dla Was wodoodporną, piękną i zarazem nie do końca udaną Xperię Z oraz tani tablet Omega.

Czy Wy też tak macie, że kupujecie na wyprzedaży, w promocyjnych cenach gry, aplikacje, widżety czy inne oprogramowanie, a potem ich nawet nie instalujcie albo nie uruchamiacie? Bo ja bardzo często. Uznałem, że opiszę nieco dla Was to coraz szersze zjawisko.

Ponadto standardowo czekają na Was ciekawe, przydatne porady i recenzje dwóch całkiem fajnych aplikacji. Miłego czytania, my w tym czasie zajmiemy się przygotowywaniem kolejnego, bardzo obfitego numeru Android Magazine!

Bartosz Dul

Pobierz numer

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.