Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 05/2013 – Samsung Galaxy S 4 & HTC One

Wreszcie przyszła wiosna, znowu! Mam nadzieję, że tym razem na dobre. Zastanawialiście się w ogóle, jak można wykorzystać nasze Androidy o tej porze roku?

W ostatnim miesiącu działo się naprawdę dużo. Cały technologiczny świat czekał na premierę najnowszego flagowca. Zgodnie z obietnicą Mateusz Gryc postanowił opisać swoje wrażenia z premiery, a my mamy nadzieję, że uda się przetestować dla Was Samsunga Galaxy S 4 jak najszybciej.

Za to w tym numerze przeczytacie moją recenzję wyśmienitego HTC One, kilka ciekawych felietonów, w tym przemyślenia Michała Zielińskiego nakładek producentów na smartfony. Co ciekawe – nie psioczy na nie. Mateusz z kolei przetestował bardzo nietypowy sprzęt – Asusa Transformera AiO, czyli komputer z Windowsem 8 ze zdejmowanym monitorem, który może być tabletem z Androidem. 18-calowym tabletem. Ja się nie przekonałem, sprawdźcie, czy Mateusz również. Ponadto ruszyliśmy z kolejnym cyklem autorstwa Tomasza Nowaka. Tomek przybliży nam nietypowe zastosowania Androida. Na początek Android i EKG – czy da się go wykorzystać do badań naszego zdrowia? Ja z kolei otrzymałem zadanie zrecenzowania bezprzewodowego dysku zewnętrznego Seagate Wireless Plus i oprogramowania na Androida, które pozwala na dostęp do danych dysku z poziomu smartfona czy tabletu. No i chyba przekonałem się do takiego rozwiązania.

Pod koniec numeru odkryjecie nowy dział, który przygotowuje dla Was Jarosław Cała – Cała Muzyka gra z WiMP. Jakie są nowe albumy Justina Timberlake’a i Depeche Mode? Sprawdźcie koniecznie.

Ponadto standardowo czekają na Was ciekawe, przydatne porady i recenzje wielu ciekawych aplikacji. Miłego czytania, my w tym czasie zajmiemy się przygotowywaniem kolejnego, wiosennego numeru Android Magazine!

Pobierz numer

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

  • Kamil

    Niestety nie mogę pobrać magazynu z linku który przyszedł mi na maila. Pobieranie zatrzymuje się mniej więcej na 1Mb i staje. Proszę o pomoc

  • _-PK-_

    Ja nie dostałem e-maila z linkiem do pobrania :(

  • Pingback: HTC One – zdjęcia i wieo | Android Magazine()