Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Gastronauci.pl

Ten artykuł pochodzi z archiwalnego Android Magazine 04/2013

Gastronauci1Jesteś głodny? Jesteś na mieście? Gdzie zjeść i dlaczego akurat tam? Z pomocą przychodzi polska aplikacja Gastronauci.pl.

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja bazuje na danych z serwisu Gastronauci.pl, który od 2007 roku jest aktualizowany o kolejne recenzje i opinie przez kilkaset tysięcy użytkowników. Niestety, baza aplikacji nie jest tak imponująca, zawiera bowiem 20 tys. lokali i 100 tys. recenzji.

Aplikacja mobilna pozwala wyszukać lokale blisko użytkownika, a nawet zarezerwować stolik. Mnie jednak najbardziej przypadła do gustu informacja o tym, czy w danym lokalu znajduje się Wi-Fi.

Użytkownicy skarżą się na to, że Gastronauci.pl czasem nie działa jak trzeba, aczkolwiek z żadnym z problemów się nie spotkałem. Brakuje trochę możliwości przeniesienia na kartę SD, na szczęście aplikacja nie zajmuje aż tak dużo miejsca.

Gastronauci2

Autor: Bartosz Dul

Lubię pisać, lubię Androida, lubię muzykę, rower i nie pochłaniam kawy. Prowadziłem Android.com.pl, współprowadziłem jeden z największych blogów tech. w Polsce - Komórkomania.pl. Redaktor naczelny AndroidMagazine.pl