Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Sport.pl Live

Ten artykuł pochodzi z archiwalnego Android Magazine 04/2013

We współpracy z redakcją Sport.pl, kilka miesięcy temu powstała aplikacja Sport.pl LIVE, która przede wszystkim informuje na żywo użytkowników o bieżących wydarzeniach sportowych i wynikach.

Relacje na żywo online dotyczą takich dyscyplin jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, biegi narciarskie czy skoki narciarskie. Ponadto aplikacja zapewnia dostęp do wszystkich informacji z serwisu Sport.pl i specjalnego terminarza wydarzeń sportowych, z opcją ustawiania własnych przypomnień.

Nie jestem wielkim fanem sportu. Mimo to, bez problemu odnalazłem się w aplikacji i znalazłem to, czego chciałem. Dość intuicyjny interfejs i przyzwoity design to spore zalety aplikacji. Szkoda tylko, że wraz z kolejnymi aktualizacjami zaczęła ona działać nieco gorzej, niż przed ich zainstalowaniem. Coraz częściej zdarzają się opóźnienia w powiadomieniach lub ich brak.

Mnie osobiście, najbardziej przeszkadza brak możliwości personalizacji powiadomień. Ba, nie można ich wyłączyć a ich wybór należy do redakcji. Owszem, są to najważniejsze informacje z danego dnia, ale jednak nie zawsze na temat, który interesuje użytkowników. Pomimo wad polecam wypróbowanie aplikacji każdemu, kto interesuje się sportem.

Autor: Bartosz Dul

Lubię pisać, lubię Androida, lubię muzykę, rower i nie pochłaniam kawy. Prowadziłem Android.com.pl, współprowadziłem jeden z największych blogów tech. w Polsce - Komórkomania.pl. Redaktor naczelny AndroidMagazine.pl