Android Magazine

Drukuj fotoalbum

HTC One City Tour w Polsce

W Polsce właśnie trwa HTC One City Tour, w której macie okazję dostać prezenty jeśli zdecydujecie się na zakup telefonu. Trzeba go zrobić na wybranych stoiskach HTC – nie każdy punkt bierze udział w tej promocji.

Zabawa zaczyna się dzisiaj w Poznaniu i będzie trwała dwa dni w Starym Browarze. Pozostałe terminy wyglądają następująco:

 • Kraków – Galeria Krakowska – 24-26/05
 • Wrocław – Pasaż Grunwaldzki – 7-9/06
 • Warszawa – Złote Tarasy – 7-9/06
 • Katowice – Silesia – 11-13/06
 • Warszawa – Galeria Mokotów – 21-23/06

Więcej informacji w temacie znajdziecie tutaj.

Informacja prasowa

HTC One wyrusza w trasę po Polsce

Już z końcem maja rusza nowa akcja HTC One City Tour, promująca w Polsce najnowszy model telefonu HTC One. Każdy zainteresowany będzie mógł odwiedzić specjalne stoiska prezentujące najnowszego flagowca HTC, a także zapoznać się z dedykowanymi mu akcesoriami.

Osoby, które zdecydują się na zakup najnowszego modelu HTC One w wybranych stoiskach HTC, mają szansę odebrać jedno z trzech atrakcyjnych akcesoriów takich jak: wysokiej jakości dokanałowe słuchawki urBeats, Media Link HD lub etui na telefon HTC One odnośnie akcji HTC One City Tour, będzie można znaleźć już wkrótce na Facebooku HTC Polska oraz na htc.com/pl.

Jedyny, najlepszy – HTC One

HTC One będzie dostępny w kolorze srebrnym i czarnym. Jednolita, aluminiowa obudowa, doskonale mieści się w dłoni. HTC One posiada jasny ekran 4.7” Full HD (1080p), który jest odporny na zadrapania i ogranicza powstawanie refleksów, oferując przy tym niewiarygodną gęstość pikseli na poziomie 468ppi oraz bogate, naturalne kolory. Innowacyjny ekran główny HTC BlinkFeed oferuje dostęp do 1400 źródeł informacji. Przełomowy aparat HTC UltraPixel sprawia, że robienie zdjęć i nagrywanie filmów za pomocą smartfona HTC One nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

 • Rafał Żółkiewicz

  13 czerwca pojawię się w Katowicach

 • Adam

  Ciekawe kto go kupi gdy zobaczy że już na stoisku reklamowym laguje.

  • Piotr Nawrat

   Czekałem na niego, już kupiłem bez żadnej promocji, nic nie „laguje”, sprzęt do pracy wyśmienity.

   • Piotr Nawrat

    A jedyne zastrzeżenie to brak możliwości wylączenia blink feed. Takie zabawkowe bzdury po prostu mi są niepotrzene. No, ale można na szczęście wywalić wszystkie te kanały i przynajmniej go uciszyć.

    • Adam

     No popatrz a innym laguje, grzeje się i łapie throttling.

     O odpadających osłonach głośników i badpikselach nie wspominając.