Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 06/2013 – Samsung Galaxy S 4 – godny następca trójki?

Zachwalałem ostatnio pogodę, ale gdy piszę ten tekst to akurat za oknem pada deszcz. Miejmy nadzieję, że ta prawdziwa wiosna w końcu nadejdzie. Zresztą z tej okazji przygotowaliśmy specjalny artykuł „Android na wiosnę”, w którym to członkowie redakcji polecają konkretne sposoby wykorzystania Androida o tej porze roku.

Artykuły z serii „Okiem redakcji” będziemy zresztą starali się regularnie publikować. Pewne tematy aż się marnują, jeśli głosu nie zabiera więcej osób z redakcji. Kolejnym takim tematem jest Google I/O 2013, które odbyło się w maju. Wracając jeszcze do zabierania głosu – wróciliśmy w końcu do tworzenia podcastu AndroidNow. Gorąco zachęcam do słuchania!

W tym numerze zrecenzowaliśmy nieco mniej sprzętu niż zwykle, ale obowiązkowo znalazł się test Samsunga Galaxy S 4 Mateusza Gryca. Okazuje się, że SGS 4 nie jest pozbawiony wad… Tomasz Nowak ponownie podejmuje temat nietypowych rozwiązań na Androida – tym razem oscyloskopu. Krzysztof Młynarski opisuje dla Was problem pewnego nieprzyjemnego Trojana, a pozostali członkowie redakcji opisują, za co lubią Androida najbardziej. Wojtek Wieman poruszył temat wodoodporności naszych Androidów, a Michał Zieliński zajął się dzisiejszymi metodami na komunikację. Jednym zdaniem – jest co czytać.

Co więcej, do zespołu dołączył Tomasz Słowik (były redaktor android.com.pl i Komórkomanii) który zajmował się głównie oprogramowaniem na Androida. Będzie on co miesiąc przygotowywał dla Was zestaw opisów ciekawych gier i aplikacji. W przyszłym miesiącu dołączy do nas jeszcze jeden redaktor, który należał do zespołu kierowanego przeze mnie za czasów prowadzenia android.com.pl. Kompletowanie tzw. „starej gwardii” – in progress ;-) Mam nadzieję, że dzięki nim Android Magazine stanie się dla Was jeszcze lepszy. Tymczasem zapraszam do lektury!

— Bartosz Dul

Pobierz numer

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

  • Stone

    W jaki sposób mogę pobrać magazyn. Jak klikam na link w mailu, to ściąga mi tak koło 200 kb i potem transfer spada do 0, albo w ogóle nie rozpoczyna pobierania. Sprawdzałem poprzedni numer i ściąga się bezproblemowo.

    • Spróbuj przez Internet Explorer, powinno pomóc :