Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Czy małe znaczy złe? HTC One Mini w natarciu

Czy wiecie, że Paranormal Activity to film,  który został wyprodukowany z budżetem zaledwie $15 000, a zysk z niego wyniósł niemal $200 mln ?
A może słyszeliście, że komputer, który został użyty do zasilenia promu kosmicznego Atlantis posiadał mniej niż 1% mocy, którą obecnie dysponuje konsola Xbox 360 i był w stopniu mniejszym niż 1% tak potężny jak nadchodzący Xbox One?

Firma HTC używając takich właśnie argumentów w poniższej infografice stara się nas przekonać, że małe rzeczy wcale nie są gorsze, a połączone w jedno dają efekt porównywany do HTC One.

Grafika została dodatkowo okraszona takimi oto słowami:

The HTC One, nearly everyone agrees, is the pinnacle of smartphone achievement. The beautiful metal design, powerful hardware, and innovative user experience pack a lot into a svelte package, making it hit with critics and consumers alike. This success has only boosted our passion to bring the One experience to as many people as possible.
In that spirit, here’s an homage to little things that back a big punch. Can you think of anything else that packs a big punch into a small package?

Pytanie retoryczne na końcu to najwyraźniej aluzja do zbliżającej się wielkimi krokami premiery HTC One Mini, która zaplanowana jest na końcówkę lipca. Według producenta ma to być model skrywający w małej obudowie duże możliwości. Czy tak będzie? Miejmy nadzieję, że tak bo jego bezpośrednim konkurentem będzie Motorola X, która zapowiada się na jedne z najciekawszych urządzeń tego lata.

image

Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale HTC to według mnie firma która stosuje jedne z najciekawszych zagrywek marketingowych.

Źródło: blog.htc