Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Co z tą aktualizacją dla Galaxy Note II?

W ciągu ostatnich tygodni na blogach technologicznych pojawiało się wiele spekulacji dotyczących opóźniania się aktualizacji flagowych telefonów firmy Samsung do Androida w wersji 4.2.2.

Użytkownicy byli zaniepokojeni faktem iż będąc w posiadaniu urządzeń z niejednokrotnie najwyższej półki – nie otrzymali dotychczas ważnej dla Androida aktualizacji systemu. Wczoraj jednak pojawiło się nieco nadziei oraz wytłumaczenie opóźnienia. Dostawca usług telekomunikacyjnych z Australii – Telstra – opublikował informację o nadchodzących aktualizacjach dla urządzeń znajdujących się w ofercie tego operatora. Można w nich zauważyć ciekawą notatkę dotyczącą jednego z modeli firmy Samsung, w tym wypadku Galaxy Note 2 4G, mówiącą o tym, że Samsung oficjalnie przekazał informacje operatorom o zaprzestaniu prac nad aktualizacją do wersji 4.2.2, a w zamian za to urządzenia otrzymają od razu aktualizację do najnowszej, niezapowiedzianej jeszcze wersji Androida – 4.3.

W informacji podanej przez Telstra możemy też wyczytać, że data aktualizacji nie jest jeszcze podana do wiadomości. Nie wiemy także które urządzenia otrzymają najnowszą aktualizację. Jednak jak tylko uda nam się uzyskać te informacje, niezwłocznie Was o tym powiadomimy.

Źródło: crowdsupport.telstra.com.au

Dziękujemy Adamowi Lange za przesłaną informację

Autor: Bartosz Dul

Lubię pisać, lubię Androida, lubię muzykę, rower i nie pochłaniam kawy. Prowadziłem Android.com.pl, współprowadziłem jeden z największych blogów tech. w Polsce - Komórkomania.pl. Redaktor naczelny AndroidMagazine.pl

  • Krzysztof Szymański

    Przy takim opóźnienie, to powinni sobie w ogóle darować jellybean i od razu przejść do key lime pie, o ile potwierdzi się jego premiera w październiku.
    Do 4.3 powinny dostać aktualizacje tylko urządzenia z serii Nexus.