Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine w e-Kiosku!

Od niedawna Android Magazine jest dostępny także w e-Kiosku!
Czym jest e-Kiosk i jak z niego korzystać?

e-Kiosk to internetowy kiosk z prasą cyfrową, przygotowany przez wrocławską firmę e-Kiosk S.A. Zarówno serwis, jak i czytnik e-wydań (e-Kiosk Reader) zostały od podstaw przygotowane w Polsce. System jest stale rozwijany w kierunku sugerowanym zarówno przez wydawców, jak i jego użytkowników.

By czytać e-wydania w systemie e-Kiosk, wystarczy się zarejestrować w serwisie i zainstalować e-Kiosk Readera, czyli przeglądarkę e-wydań. Po zakończeniu tych czynności użytkownik może przystąpić do zakupów i pobierania e-wydań. Zakupów dokonać można bezpośrednio w serwisie e-Kiosk lub np. na stronie internetowej wydawcy współpracującego z e-Kiosk. Za zamówione e-wydania w serwisie e-Kiosk zapłacić można kartą płatniczą lub przelewem online.

Po zakupieniu e-wydania użytkownik otrzymuje specjalnie przygotowany dla siebie egzemplarz publikacji w postaci pliku, który pobiera na dysk twardy swojego komputera. Można tę sytuację porównać z otrzymaniem papierowej gazety lub czasopisma – do dyspozycji otrzymuje się po prostu własną kopię danego pisma. Po zakończeniu ściągania danych plik można otworzyć za pomocą e-Kiosk Readera (przeglądarki e-wydań).

Oczywiście Android Magazine dostępny jest w e-Kiosku za darmo. AMag możliwy do ściągnięcia tą drogą to szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy mają problemy ze ściąganiem magazynu z maila.

Screenshot_2013-07-28-01-58-45

W czytniku znajduje się między innymi podgląd poszczególnych stron magazynu.
Screenshot_2013-07-28-01-59-59

Przejrzyście wygląda też spis treści, który dostępny jest w każdym momencie przeglądania magazynu. Z tego poziomu można skoczyć do konkretnego artykułu.

Screenshot_2013-07-28-01-58-22

A tak wygląda widok na wszystkie ściągnięte przez nas numery Android Magazine.

Screenshot_2013-07-28-01-58-01Mamy nadzieję, że będzie się Wam przyjemnie czytało Android Magazine poprzez czytnik e-Kiosku!

Aplikacja jest dostępna w Google Play oraz Appstore.

Autor: Bartosz Dul

Lubię pisać, lubię Androida, lubię muzykę, rower i nie pochłaniam kawy. Prowadziłem Android.com.pl, współprowadziłem jeden z największych blogów tech. w Polsce - Komórkomania.pl. Redaktor naczelny AndroidMagazine.pl

  • Moglibyście dać link do aplikacji w Google Play w artykule. Nie trzeba byłoby latać do wyszukiwarki :)