Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Inteligentny zegarek Samsunga szybciej niż sądziliśmy?

Inteligentne zegarki to kolejny duży krok w świecie mobilnych technologii. Z dotychczasowych przecieków wiemy, że nad takimi gadżetami pracują: Google, LG, Apple i rzecz jasna Samsung. Najwyższa pora na kolejne informacje.


image

Niedawno Sony zaprezentowało poprawioną wersję swojego SmartWatcha, ale wciąż nie wpisuje się on stricte we wspomnianą kategorię. Technologiczna społeczność liczy na coś więcej. Dużo więcej. Oczekiwania te może spełnić już niedługo firma Samsung. Bowiem na stronie internetowej zauba.com pojawiła się informacja o urządzeniu ukrytym pod nazwą kodową SM-V700WATCH, a obok niej napis Samsung Mobile Accessory. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć tych słów.

image

Dodatkowo serwis internetowy SamMobile powołując się na swoje źródła twierdzi, że prototyp znajduje się już w niemieckim oddziale południowokoreańskiego producenta i obecnie jest testowane na nim oprogramowanie oznaczone V700XXUAMG8/V700OXAAMG8/. Wniosek jest taki, że urządzenie z dużym prawdopodobieństwem pojawi się na targach IFA w Berlinie, które rozpoczynają się już 26 sierpnia i potrwają pięć dni.

Źródło: SamMobile, Zauba