Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Bamboo Loop – kolejna aplikacja od Wacom

Bamboo Loop to kolejna aplikacja po Bamboo Paper stworzona z myślą o stylusach firmy Wacom. Rysiki uchodzące za jedne z najlepszych na rynku należą do wyższej półki cenowej, aczkolwiek producent swoimi działaniami pokazuje, że są jej warte.


image

Aplikacja w swoim zamyśle ma nam umożliwić kreatywną obróbkę zdjęć, które stać się mają jednocześnie nośnikiem naszej wiadomości wysyłanej znajomym za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Tumblera, Google+, Instagrama lub bezpośrednio w aplikacji.

image

Bamboo Loop – w przeciwieństwie do aplikacji, w których zdjęcie jest dodawane do wiadomości tekstowej – umożliwia naniesienie komunikatu bezpośrednio na zdjęcie w formie szkicowania, bazgrania itp.. Natomiast wiadomość odebrania przez naszych znajomych może być ponownie edytowana i przesyłana dalej bądź z powrotem do nadawcy, co sprawia, że fotografia staje się swoistą tablicą konwersacji.

image

Interfejs jest bardzo prosty i przejrzysty, a w dodatku miły dla oka. Deweloperzy nie zapomnieli także o dodaniu możliwości powiększania, która jest bardzo użyteczna w tego typu aplikacjach. Z kolei do obróbki zdjęć udostępnili nam wiele filtrów i kształtów, jednak cześć z nich jest dostępna po wykupieniu dodatkowego pakietu z 3,32 zł.

image

Do naszych kartek możemy wrócić w każdej chwili dzięki temu, że zapisują się w archiwum. Gdy chemy przejrzeć je ponownie wystarczy przerzucać stosiki kartek. Każdemu znajomemu przypisany jest osobny stos, który zawiera wszystkie kartki, jakie wymieniliśmy z tą osobą. Tyle teorii. Pod spodem macie praktykę.

Aplikacja dostępna jest dla smartfonów z systemem Android w wersji 4.0+, a jej rozmiar to 27 MB. Pobrać ją możecie z Google Play pod tym linkiem.

Źródło: Informacja prasowa