Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine w… HTC BlinkFeed!

Krótko i na temat: w HTC BlinkFeed pojawił się – jako jedno z niewielu polskich źródeł do dodania – Android Magazine.

BlinkFeed to oryginalna platforma HTC, która wyświetla na ekranie głównym telefony wybrane przez użytkownika źródła informacji oraz aktualny czas, datę i pogodę. Oprócz newsów oraz postów z Facebooka i Twittera, od niedawna BlinkFeed potrafi też wyświetlać zdjęcia z naszej tablicy z Instagramu.

BlinkFeed występuje obecnie w telefonach HTC One i One mini (czyli na najnowszym Sense UI), ale wkrótce będzie dostępny także w nowo wprowadzonych modelach budżetowych oraz m.in. HTC One X/X+, jak tylko dostaną aktualizację.

Screenshot_2013-07-30-23-09-46

Jeżeli dopiero planujecie nabyć smartfona z najnowszym Sense UI, wystarczy, że dodacie Android Magazine we wstępnej konfiguracji telefonu.

Screenshot_2013-07-30-23-10-13

Jeżeli jesteście już posiadaczami np. HTC One i dokonaliście konfiguracji BlinkFeeda – nic straconego. W BlinkFeedzie wystarczy przeciągnąć palcem w dół, wybrać przycisk z trzema kropkami (menu), następnie  „Tematy i usługi”, a następnie dodać wybrane przez siebie źródła do czytania. Oprócz Gadżetomanii czy Magazynu T3, dostępne są od niedawna Blog Play oraz od wczoraj Android Magazine.

Screenshot_2013-07-31-06-02-32

Dzięki temu zyskacie na swoim ekranie głównym najlepsze polskie źródło informacji na temat Androida. Jako redakcja jesteśmy dumni, że pojawiliśmy się na platformie HTC BlinkFeed jako jedno z niewielu polskich źródeł informacji.

Autor: Bartosz Dul

Lubię pisać, lubię Androida, lubię muzykę, rower i nie pochłaniam kawy. Prowadziłem Android.com.pl, współprowadziłem jeden z największych blogów tech. w Polsce - Komórkomania.pl. Redaktor naczelny AndroidMagazine.pl

  • Rafał Żółkiewicz

    To jedno źródło mi w zupełności wystarczy

  • de_MarK

    Blog Play pojawia sie dla abonentow Play, u mnie dla odmiany sa dwa kanaly t-mobile. Swoja droga, moze w koncu HTC umozliwi kiedys wieksza personalizacje BlinkFeed.
    Tak czy siak, gratulacje :)

    • O, dobrze wiedzieć! Dzięki za info ;)