Android Magazine

Drukuj fotoalbum

HTC One Max? Wiemy więcej!

Premiera HTC One Max zbliża się wielkimi krokami. Naturalnym stanem rzeczy jest zatem przenikanie do Internetu coraz większej liczby informacji o największym modelu z serii One.


image

Wczoraj na tajwańskiej stronie eprice opublikowane zostały zdjęcia One Max. Smartfon praktycznie niczym nie odróżnia się od swojej mniejszej wersji. Największe zmiany zajdą „pod maską”, bowiem procesor który tam znajdziemy to prawdopodobnie najnowszy SoC Qualcomma – Snapdragon 800 – a bateria, która go zasili zwiększy się do 3300 mAh (2300 mAh w HTC One). Naturalnie zwiększy się także przekątna wyświetlacza, która wyniesie ok. 5,9 cala.

image

Dużym zaskoczeniem jest natomiast przełącznik widoczny na lewej krawędzi urządzenia. Przypomina on ten znany nam ze smartfonów firmy Apple. Być może i jego funkcja będzie podobna.

Podobieństw z produktem Apple będzie jednak więcej, gdyż jak twierdzi nasz informator w najnowszym modelu HTC ma się znaleźć czytnik linii papilarnych, który (już niemal oficjalnie) ponoć obecny będzie w iPhonie 5S. Według źródła czytnik ma działać jak trackpad, „a dodatkowo można przypisać pod każdy palec inną funkcję/otworzenia aplikacji”.

Dodatkowo wiemy, że włącznik/wyłącznik zlokalizowany jest w dosyć wygodnym miejscu (prawdopodobnie na prawej krawędzi urządzenia, lub to właśnie ten przełącznik z lewej). Do modelu będziemy mogli także dokupić tylny panel obudowy/”plecki” rozszerzające pojemność baterii do 4000 mAh z obsługą ładowania indukcyjnego.

Jedyną boląkczą może być waga urządzenia, która mimo wszystko nie powinna być zaskoczeniem ze względu na okazałe gabaryty i aluminiową obudowę.


HTC One Max jest swoistym dopełnieniem rodziny One i prawdopodobnie ostatnim planowanym modelem na rynek globalny od Tajwańczyków na ostatni kwartał tego roku.

Źródło: androidcommunity, eprice, theverge

  • „Dużym zaskoczeniem jest natomiast przełącznik widoczny na lewej krawędzi urządzenia. Przypomina on ten znany nam ze smartfonów firmy Apple. Być może i jego funkcja będzie podobna.

    Podobieństw z produktem Apple będzie jednak więcej, gdyż jak twierdzi nasz informator w najnowszym modelu HTC ma się znaleźć czytnik linii papilarnych, który (już niemal oficjalnie) ponoć obecny będzie w iPhonie 5S. Według źródła czytnik ma działać jak trackpad, „a dodatkowo można przypisać pod każdy palec inną funkcję/otworzenia aplikacji”.”

    Te dwa akapity i czekam na One’a dwójkę tak mocno, że ciężko to opisać słowami. :) Max chyba będzie ciut za duży.