Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 09-10/2013 – HTC One mini i nowy Nexus 7

Wakacje, wakacje i po wakacjach. To znaczy przynajmniej jeśli chodzi o studentów, bo cała reszta skończyła wakacje już jakiś czas temu albo i tak cały czas pracuje.

Na przykład my. Jednym z efektów tej pracy jest kolejny numer Android Magazine! Tak, wiemy – pojawił się stosunkowo późno. Michał Mynarski z tego powodu samobiczuje się tabletami ASUSA, zastępca naczelnego modli się o Wasze wybaczenie przy ołtarzyku Jobsa,  ja nie śpię po nocach, a Mateusz Gryc z Michałem Zielińskim nawet nie mają czasu się tym przejmować, odkąd ¾ swojego wolnego czasu spędzają nad użeraniem się z serwisami – odpowiednio – Samsunga i Apple.

Mimo wszystko każdemu z nich w międzyczasie udało się napisać kilka artykułów, recenzji i przelać swoje przemyślenia na papier. Ten cyfrowy oczywiście. O mały włos Tomek Nowak nie przelałby ich na ten zwykły – przez brak prądu. Na szczęście przygotował dla Was kolejną część felietonu o nietypowych zastosowaniach Androida. Nasze szeregi w tym numerze zasilił też Paweł Luty, który co prawda stoi „po drugiej stronie barykady”, ale dla nas postanowił napisać, który Android przypadł mu w końcu do gustu najbardziej. Swoją drogą IFA 2013 obfitowała w dużo nowości sprzętowych (podsumował je Michał Zieliński) i część z nich jest już w naszej redakcji na testach. Z kolei w tym numerze przeczytacie recenzje m.in. MeMo Pada HD 7, Nowego Nexusa 7, Fonepada, LG Swifta G i… prawdopodobnie pierwszą w Polsce recenzję HTC One mini!

W tym numerze kolejny redaktor zdradził, jak wygląda jego pulpit i z jakich aplikacji korzysta (a tym samym poleca). Mam nadzieję, że Wojtek Wieman  nieco Was zainspiruje.

Miłego czytania!

— Bartosz Dul

Pobierz numer (alternatywny serwer)

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

  • Cezar

    Próbuje pobrać, ale pobiera się pusty pdf, dajcie jakiś alternatywny link.

  • Modzik

    Niestety mam tak samo. Na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Poprzedni numer też nie chce się teraz poprawnie pobrać…

  • Marek Bednarczuk

    zapisałem sie i jak pobrac?

  • Pingback: Telewizor z Androidem | Android Magazine()