Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Biały Nexus 7 w US, UK i Japonii

Google wczoraj pokazał nową wersję kolorystyczną swojego najlepiej sprzedającego się tabletu – Nexusa 7. Tym samym upodabnia się on do oferty Nexusa 5, która również obejmuje kolor czarny i biały. Nexus 5 różni się użytymi materiałami zależnie od wersji – a jak jest w przypadku Nexusa 7?

White Nexus 7 02

Nowa wersja kolorystyczna Nexusa 7 jest zarezerwowana tylko dla jednego modelu – 32 GB Wi-Fi. Niestety nie można go będzie kupić „w 16-tce” ani z modemem LTE. Co więcej, na obecną chwilę jest dostępny jedynie w Google Play w USA, UK i Japonii.

White Nexus 7 03

Jeśli czytaliście moją recenzję Nexusa 7 (2013) to wiecie, że nie byłem zadowolony z ilości odcisków palców na tylnej ściance wykonanej z plastiku soft-touch. Mam nadzieję, że tutaj rozwiązano ten problem podobnie jak w przypadku Nexusa 5, czyli wykorzystany inny materiał. Szczegóły w tym temacie pojawią się zapewne wkrótce, jak użytkownicy zaczną otrzymywać swoje zamówienia.

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.