Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 11-12/2013 – Nowy Nexus 5 – najlepszy Android na rynku?

Ależ ten czas zleciał! Chciałbym Wam podziękować za to, że jesteście z nami już rok. Od tego momentu Android Magazine nieco się zmienił i mam nadzieję, że z każdą zmianą przypada Wam jeszcze bardziej do gustu. A co przeczytacie w ostatnim numerze AMaga 2013 roku?

Tomek Nowak pokazuje, jak technologie mobilne opanowują nie tylko sferę cywilną, ale i militarną, Michał Brzeziński tłumaczy, jak działa nowość w KitKacie, którą Google niespecjalnie się chwalił – ART, Michał Mynarski krytykuje pomysły Samsunga i zastanawia się nad tym, czy Android został stworzony dla dużych ekranów. Swoją drogą, nie uważacie, że powoli robią się one zbyt duże? Ponadto gościnnie o swoim doświadczeniu tygodniowego braku smartfona opowiedział nam Radek Czemerys. Oczywiście nie pominęliśmy tematów nowego Androida 4.4 KitKat i najnowszego Nexusa 5. Ten ostatni jest już u nas w redakcji – recenzji spodziewajcie się w styczniowym AMagu. Nie zabrakło jednak innych ciekawych urządzeń – Samsungów Galaxy Note 3, Galaxy Gear, S4 Zoom, LG G2, Sony Xperii Z Ultra czy… Motoroli Moto G! To oczywiście nie wszystko, co znajdziecie w tym numerze Android Magazine. Na koniec chciałbym w imieniu całej redakcji życzyć Wam zielonych świąt Bożego Narodzenia, wymarzonych Androidów pod choinką, zasłużonego odpoczynku (np. w cieple, fotelu i z tabletem z AMagiem w ręku) oraz oczywiście sobie i Wam udanego 2014 roku!

— Bartosz Dul

Pobierz numer (alternatywny serwer)

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.