Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Nexus 5 – na zdjęciach

Jakiś tydzień temu do testów dostałem Nexusa 5, którego opisałem do, nadchodzącego dużymi krokami, styczniowego numeru Android Magazine. Moje przemyślenia pojawią się bardziej w formie „pierwszych wrażeń”, ponieważ nie miałem jeszcze dostatecznie dużo czasu, aby wszystko przetestować dogłębnie. Na szczęście obok moich słów będziecie mieli do dyspozycji recenzję Mateusza Gryca – ponoć go chwali, ale więcej Wam nie zdradzę. Tymczasem zapraszam do obejrzeniu paru zdjęć – czekałem na lepszą pogodę z ich zrobieniem, ale ile można czekać?

blogPW1_8903_2000px

Nowy Nexus jest cieńszy niż jego poprzednik – Nexus 4 – który również był wyprodukowany dzięki współpracy Google’a z LG.

blogPW1_8902_2000px

„Moneta” przyklejona do tylnej ścianki kryje w sobie obiektyw od aparatu. O ile nie przemawia do mnie ta forma w modelu czarnym, to w modelu białym bardzo mi się podoba kontrast pomiędzy obudową, a „domkiem” dla szkła.

blogPW1_8904_2000px

Monolityczny przód to wielka czarna powierzchnia, nawet w modelu białym. Jest wolna od wszelkich napisów i logo, za co należy bardzo pochwalić Google’a. Szkoda, że nie ma możliwości kupienia go z białym przodem, wzorem chociażby LG G2, Moto X lub iPhone’a.

blogPW1_8905_2000px

Ekran jest perłą tego telefonu. Dosyć mocno na ten temat rozpisałem się w swoich „pierwszych wrażeniach” – jeśli interesują Was telefony to gorąco zapraszam, bo kilka rzeczy w świecie Androida w końcu uległo zmianie.

A Wam jak się podoba?

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

 • DRIZTEST

  mialem go w rece wyglada jak telefon za 120 zl

  • Kamil Lovicky

   nom a dziala jak za 4k :D zatem jest to telefon dla tych co nie kupujesz sprzetu dla szpanu :)

   • Grzegorz Stępień

    A dla siebie to już nikt nie może czegoś ładnego kupić?