Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 01/2014 – Nexus 5 – niech żyje król?

Nowy rok, bez trójki w nazwie, już się zaczął, a my pracujemy na pełnych obrotach, aby dostarczyć Wam nowy numer Android Magazine, w którym znajdziecie między innymi recenzję bodajże najlepszego telefonu z Androidem, jakiego można obecnie kupić – Nexusa 5. Mateusz może mieć oczywiście inne zdanie na ten temat – pozwolę Wam to odkryć samemu na kolejnych stronach.

Za nami również CES, na którym zobaczyłem jeden bardzo obiecujący smartfon – Sony Xperia Z1 Compact. Nazwa być może nie jest najszczęśliwsza, ale ewidentnie zrywa z hasłem „mini”, które u konkurencji oznacza gorsze podzespoły – mały Z1 to ewidentnie krok w dobrym kierunku. Ponadto wśród ciekawych informacji wyróżnia się Samsung, który zdradził szczegóły swojej nowej linii produktów oznaczonych przydomkiem PRO…

W nowy rok wkraczamy również z subtelnymi zmianami, które nam przypadły do gustu – jesteśmy naturalnie ciekawi Waszej reakcji. W międzyczasie również prowadzimy prace nad pewną niespodzianką, ale cicho sza – nie wiecie tego ode mnie!

– Wojtek Pietrusiewicz, Zastępca Redaktora Naczelnego

Pobierz numer (alternatywny serwer)

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.