Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Connected Magazine w Google Play

Wczoraj w nocy Connected pojawił się w Google Play – to pierwszy w Polsce darmowy magazyn poświęcony komunikacji nie tylko elektronicznej, ale również międzyludzkiej.

Connected 03Aplikację Connected znajdziecie tutaj w Google Play i jest ona oczywiście darmowa. Pozwala na pobieranie numerów kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę oraz naturalnie na ich archiwizację, jeśli nie macie wystarczająco dużo miejsca na swoim urządzeniu. Jeśli Wam się spodoba, lub nie, to będziemy wdzięczni za feedback – każda konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana.

Magazyn jest również dostępny w formacie PDF – jeśli ktoś nie posiada kompatybilnego urządzenia, a chciałby go czytać, to można go pobrać bezpośrednio tutaj.

Linki

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

 • JAcob_JCI

  Chętnie bym powiedział jak się sprawdza i wyraził swoją opinie, ale niestety nie da się pobrać aplikacji gdyż jest niedostępna na żadne z urządzeń.

  • Try try again.

   • JAcob_JCI

    Ok, już działa :). Muszę przyznać, że dość zgrabna ta aplikacja i przyjazna dla oka. Ogólnie bardzo fajnie zrobiona, polecam!

 • Michał S

  No właśnie – chciałem zainstalować na Nexus 7 (2012) i ……. nie da się. Oj oj, poprawcie kompatybilność, bo ciężko będzie.

 • Ja

  1/2013 ?

 • Jarek

  kiedy aplikacja będzie zgodna z telefonem HTC One Max?