Android Magazine

Drukuj fotoalbum

HTC One (E8) pokazany. Tak jakby

W ostatnim czasie mówiono o dwóch wariacjach na temat flagowego HTC One M8 – Prime oraz Ace. Ten ostatni został dzisiaj pokazany na stronie producenta.

HTC nazwało telefon One (E8), dosyć mylące, a witryna na której zadebiutował smartfon to chińska strona HTC. Co ciekawe, jedyne co widzimy to zdjęcia i nazwa. Z tych pierwszych można jednak wyciągnąć kilka wniosków.

Po pierwsze, E8 w przeciwieństwie do M8 wykonany jest z plastiku, a nie aluminium. HTC pozbyło się również Duo-Camera, prawdopodobnie będzie to aparat 13 Mpix z Desire 816 lub One mini 2. Telefon posiada dwa sloty na karty, być może jeden z nich jest na kartę pamięci, być może to dual-sim. Całe szczęście, świetne głośniki BoomSound zostały na swoich miejscach, wygląda na to, że przednia kamera z M8 również. E8 będzie dostępny w czeterech kolorach: białym, czerwonym, niebieskim i czarnym.

page5 page2 page7 page6 page3Póki co, więcej o One (E8) nie wiadomo. Chińska strona zdaje się być jakimś konkursem, który kończy się 6 czerwca – wtedy może uda poznać się więcej szczegółów o tym telefonie.

Źródło: HTC