Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Nowe SwiftKey już w Play Store – za darmo!

Kiedy pytają mnie o najlepszą klawiaturę na Androida, odpowiadam: SwiftKey. Rozwijana od 6 lat, przez 2 ostatnie najlepiej sprzedająca się aplikacja w Play Store doczekała się piątej wersji – tym razem, za darmo.

Swoją popularność SwiftKey zapewnia niesamowitemu sposobowi przewidywania słów. Autokorekta uczy się naszego stylu pisania i pozwala często pisać całe zdania opierając się tylko na podpowiadanych słowach. Słownik jest synchronizowany w chmurze, dzięki czemu przesiadając się na inne urządzenie nie musimy uczyć telefonu od nowa.

Piąta wersja powstała w oparciu o sugestie użytkowników. SwiftKey od dawna oferował motywy, jednak dopiero teraz pojawił się odpowiedni sklep, w którym można je kupować. Piąta wersja oferuje wsparcie dla japońskich emotikonek Emoji, wprowadzonych w KitKacie. Można teraz włączyć rządek cyfr (dotychczas, były one ułożone w bloku). Poza tym, dodano wsparcie dla nowych języków, udoskonalono Flow (przesuwanie palcem po literach w celu wpisania wyrazu) i przewidywanie słów, a także wiele więcej. To wszystko jest od teraz dostępne za darmo.

Jeśli wcześniej zapłaciliście za SwiftKey, to w ramach podziękowania za wsparcie producent daje w prezencie paczkę motywów, normalnie kosztującą 4,99 USD. Przepis jak ją odebrać jest dostępny na stronie Wsparcia SwiftKey, zaś samą klawiaturę znajdziecie w Play Store.