Android Magazine

Drukuj fotoalbum

LG G Watch 2 nadchodzi – tym razem, będzie okrągły

Niecałe dwa miesiące temu do sprzedaży trafił LG G Watch – jeden z pierwszym smartwatchy z Android Wear. Łagodnie mówiąc, nie został przyjęty najcieplej. Czy kogoś więc dziwią zapowiedzi następcy?
Ten ma zostać pokazany na zbliżających się targach IFA 2014 (5-10 września 2014). Dotychczas nie wiedzieliśmy o nim za dużo. Mówiło się, że LG pokaże nowe urządzenie noszone, miało mieć również ekran AMOLED. Właśnie, ekran. To na nim skupia się wideo zapowiadające urządzenie, które na swoim oficjalnym kanale YouTube udostępnił producent.

Wyświetlacz w G Watch 2 ma być bowiem okrągły. Widać LG pozazdrościło popularności Motoroli i to w ich kierunku wycelowali swoje kserokopiarki. Jednak uczeń przerósł mistrza i koreański zegarek ma mieć naprawdę okrągły ekran – Moto 360 na dole ma małe przycięcie. Mały pstryczek w stronę firmy z Chicago można zobaczyć w 15. sekundzie wideo.

Poza tym, materiał pokazuje różnorodność tarcz i mocno zaciemniony kształt zegarka. Zapowiada się na naprawdę godnego konkurenta Moto 360. Całe szczęście, oba smartwatche pojawią się mniej więcej w tym samym momencie, co powinno ułatwić wybór.