Android Magazine

Drukuj fotoalbum

PizzaPortal – jedzenie na zamówienie, prosto ze smartfona

Rzadko zamawiam jedzenie przez telefon, ale jeśli już to robię, to chcę, by proces ten był prosty i wygodny. Aplikacja PizzaPortal sprawia, że dokładnie taki jest.

Aplikacja serwisu PizzaPortal pozwala na wygodne zamówienie jedzenia z dowozem – wbrew pozorom nie musi być to pizza i równie dobrze można wybrać potrawy z kuchni indyjskiej, chińskiej czy japońskiej. Wszystko zależy od tego, jakie lokale zostaną znalezione w okolicy. Tych, które współpracują z serwisem, jest naprawdę dużo, i to zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach. Zaczynamy od wpisania adresu dostawy – na jego podstawie dobierana jest lista najbliższych restauracji. Szeregowane są zarówno według oceny, jak i odległości.

1

Następnie wybieramy z menu potrawy – ich łączna cena widoczne są cały czas na dole ekranu, w każdej chwili można też usunąć z listy dowolną pozycję.

2

Gdy już zdecydujemy się, co chcemy zjeść, dotykamy przycisku Do kasy, by sfinalizować zamówienie. Po drodze podajemy szczegółowe dane kontaktowe (czyli numer mieszkania, telefon i tym podobne), a także określamy formę płatności i to, czy zamawiamy jedzenie z dostawą do domu, czy też może odbierzemy je sami w lokalu.

3

Możemy też wpisać kod rabatowy, jeśli takowy posiadamy. Tak się składa, że PizzaPortal prowadzi akurat akcję, w której możecie uzyskać rabat na każde zamówienie złożone przez aplikację. Szczegóły znajdziecie na stronie serwisu.

Aplikacja PizzaPortal dostępna jest bezpłatnie w Google Play.