Android Magazine

Drukuj fotoalbum

MCE 2015 już w lutym w Warszawie!

Myślisz, że międzynarodowe konferencje technologiczne wiążą się z wielkimi wydatkami? To nieprawda! Na MCE 2015 czołowi eksperci ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Europy Zachodniej i Japonii przyjeżdzają do ciebie. Wśród reprezentowanych firm są m.in. Facebook, Twitter, ThoughtWorks, Square, Skype, Pivotal Labs, Applause, Pearl Studios, Mashable, Jetbrains i PayPal.

Jeśli zarządzasz zespołem programistów lub projektantów, nie możesz ominąć tej okazji na zainwestowania w najświeższą wiedzę dla swoich pracowników.

Jeśli projektujesz lub programujesz na własną rękę, wykorzystasz nowo nabyte wiadomości do prześcignięcia konkurencji!

Dwa dni wykładów poprzedzi dzień warsztatów podzielonych na dwa obszary: metodologiczny i sprzętowy. Praktyczne ćwiczenia poprowadzą m.in. teamy programistyczno-projektanckie z Mutual Mobile oraz z Emberlight, dając okazje do nauczenia się technik stosowanych na codzień w amerykańskich firmach. Podczas wykładów poruszone zostaną takie tematy jak nowe języki programowania, projektowanie interfejsów mobilnych, skuteczna współpraca między projektantami i programistami, trendy technologiczne na 2015 rok, bezpieczeństwo aplikacji i wiele innych, praktycznych zagadnień. Dodatkowo w trzech panelach dyskusyjnych swoje opinie zderzą najciekawsze osoby z Polski i zagranicy w obszarach bezpieczeństwa, współpracy interdyscyplinarnej oraz inclusivity panel („Women in tech”).

MCE to lata doświadczenia światowych ekspertów w pigułce – sprawdź szczegóły na mceconf.

Na tegorocznej edycji MCE obecne również będzie AndroidMagazine reprezentowane przez moją osobę, gdzie jako programista aplikacji mobilnych będę zdobywał wiedzę na rzecz aktualnych oraz przyszłych projektów. Do zobaczenia w Warszawie!