Android Magazine

Drukuj fotoalbum

TAG Heuer, Intel i Google rozpoczynają pracę nad „zwykłym” inteligentnym zegarkiem

19 marca br., na targach Baselworld  w Szwajcarii została ogłoszona owa współpraca. Owocem tego partnerstwa ma być smartwatch, który będzie kopią zegarka TAG Heuer Carrera. Firmy wniosą tu swoje doświadczenie w projektowaniu luksusowych zegarków, oprogramowania i sprzętu. Czy kolaboracja okaże się hitem? 

Wprowadzenie na rynek tego smartwatcha będzie odpowiedzią na premierę Apple Watch. Urządzenie ma być luksusowe oraz idealne dla nieprzeciętnego użytkownika.

Będzie to najwyższej klasy połączenie innowacji, kreatywności oraz designu z Doliny Krzemowej w Kalifornii oraz „Doliny Zegarków” w szwajcarskim La Chaux-de-Fonds. tag-heur-carerra

Do mechanizmu zaprojektowanego przez TAG Heuer zostanie dodany procesor od Intela. Systemem operacyjnym będzie oczywiście Android Wear.

Nasza współpraca zapewnia synergię na wielu płaszczyznach, gwarantując partnerstwo, w którym każda strona wygrywa, a potencjał naszych firm jest ogromny„- powiedział Jean-Claude Biver.

 636x336xtag-636x336.jpg.pagespeed.ic.syftyBE0lJI0Hyi6hvIe

Dyrektor generalny TAG Heuer Guy Sémon oraz David Singleton podczas targów wypowiedzieli się na temat tego, że połączenie niesamowitej jakości szwajcarskich zegarków oraz nowoczesnej technologii da niesamowite efekty, w postaci unikatowej mieszanki emocji i innowacji. Wierzą oni, że wspólnie stworzą „lepszy, piękniejszy, inteligentniejszy zegarek”. Michael Bell również zabrał głos, zauważając że owa współpraca pozwoli na „urzeczywistnienie wizji technologii wearable w postaci ekskluzywnego smartwatcha, który przeniesie całą kategorię na wyższy poziom”

google-intel-i-tag-heuer-lacza-sily-stworza-inteligentny-zegarek

Nadal nie znamy szczegółów związanych ze specyfikacją urządzenia, pozostaje nam czekać. Premiera planowana jest jeszcze na ten rok, więc szczegóły powinniśmy poznać w niedługim czasie. Zobaczymy czy smartwatch 3 gigantów okaże się hitem, czy też fiaskiem. A Wy jak uważacie, kolaboracja wypali? Czy będziecie czekać na ten inteligentny zegarek?