Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 07-08/2013 – Sony Xperia Tablet Z

Trochę nas nie było, ale wracamy do Was z wakacyjnym, podwójnym numerem Android Magazine. Oznacza to, że poczytacie więcej niż ostatnio recenzji, felietonów i ciekawych artykułów.

Jak mówiłem już wcześniej: „pewne tematy aż się marnują, jeśli głosu nie zabiera więcej osób z redakcji”. Ostatnio poruszyliśmy temat zalet Androida. Dla równowagi w tym numerze całą redakcją wylewamy żółć na wady systemu z zielonym robocikiem. Niestety jest na co narzekać.

Michał Zieliński podpowie Wam jak zawczasu zabezpieczyć się przed stratą telefonu, czego zresztą niestety sam doświadczył. Poradzi Wam też, jak upodobnić swojego Androida do tego czystego – nexusowego – bez zbyt dużego nakładu energii. Artur Jabłoński poruszył temat geolokalizacji i augmented reality, a Michał Mynarski zrecenzował dla Was… drukarkę HP z obsługą Wi-Fi. Mateusz Gryc z kolei zajął się gadżetami do Galaxy S 4 oraz najpiękniejszym moim zdaniem tabletem z Androidem – Xperią Tablet Z i chyba nie jestem zaskoczony jego werdyktem. Dzięki Tomkowi Nowakowi przeczytacie za to kolejną część z serii „Nietypowe zastosowania Androida”.

Rozpoczęliśmy też nowe cykle, w których to będziemy zdradzać, jak wyglądają nasze pulpity i z jakich aplikacji korzystamy (a tym samym polecamy). Mamy nadzieję, że nieco Was zainspirują.

Przed Wami sporo lektury. Tymczasem – do ponownego przeczytania po wakacjach!

— Bartosz Dul

Pobierz numer

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.

  • Kamil Bd

    Zapisalem sie do newslettera juz sporo czasu temu, ale teraz mam problem z pobraniem magazynu 7-8, nie dostalem na mojego maila wiadomosci z linkiem do pobrania. Czy moge liczyc na jakas pomoc?