Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Pamięć Flash 2 w 1 od TDK trafia na rynek

Jedną z największych zalet Androida jest możliwość podłączenia zewnętrznej pamięci za pomocą kart pamięci lub portu micro USB. Dzięki odpowiedniemu menadżerowi plików mamy dostęp do wszystkich danych z pendrive’a czy dysku zewnętrznego. Tylko gdzie znaleźć pamięć flash ze złączem microUSB?

Odpowiedź na to pytanie udzielił niedawno TDK, wprowadzając do swojej oferty Pamięć Flash Micro USB 2 w 1. Jest to pendrive, który poza standardowym złączem USB oferuje także popularne w smartfonach i tabletach microUSB. Nie ma więc potrzeby stosowania jakichkolwiek przejściówek czy czytników kart pamięci, jeśli chcemy zgrać muzykę czy kilka dokumentów z komputera na urządzenie z Androidem.

Akcesorium będzie dostępne w salonach Empik, na Ceneo oraz w sklepach Gamedot. Ceny będą dostosowanie do konkretnej pojemności: 43 zł za 16 GB. 76 zł  za 32 GB  oraz 153 zł za 64 GB.

Pamięć tę będziemy testować w następnym numerze Android Magazine – wszak to jedno z ciekawszych akcesoriów do urządzeń z Zielonym Robocikiem.

  • czego to nie wymyślą :)