Android Magazine

Drukuj fotoalbum

Android Magazine 5/2015 – Na Brzegach Galaktyki

Będziemy szczerzy, ten numer miał do Was trafić już dawno. Z różnych przyczyn tak się jednak nie udało. Wierzymy, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem – bijemy się w pierś i bierzemy się do do pracy. W tym numerze znajdziecie więc archiwalne i świeższe tematy, których szkoda było nam „wyrzucać”.

Koniec 2014 roku przyniósł nam długo oczekiwane nowe, duże i olbrzymie Nexusy i wreszcie finalną wersję Androida 5.0 Lollipop. W międzyczasie zdążyliśmy zapoznać się z większością najbardziej wyczekiwanych Androidów, w tym z Nexusami 6 i 9, Moto G, LG Watch Urbane, Sony Xperią Z3 Compact czy najnowszymi Samsungami. W dziale sprzętu czekają też na Was recenzje tabletów Lenovo Yoga Tablet 2, Samsunga Galaxy Tab S i ciekawostki w postaci Archosa Gamepada 2.

Jest jednak jeszcze jedna rzecz, o której już co prawda informowaliśmy, ale będziemy o niej przypominać – w końcu pojawiła się nasza aplikacja w Google Play, dzięki której możecie pobierać i czytać nasz magazyn bezpośrednio na Waszych smartfonach i tabletach. Wystarczy, że wyszukacie w Google Play frazy „Android Magazine”.

Miłego czytania!

– Bartosz Dul

Aby pobrać bieżący numer, zapisz się do newslettera! Po zapisaniu się do newslettera, przy każdym nowym wydaniu Android Magazine, otrzymasz maila z linkiem, z którego będziesz mógł pobrać najnowsze wydanie Android Magazine.

Newsletter

Autor: Wojtek Pietrusiewicz

Przepada za zielonymi i kwaśnymi jabłkami, uwielbia motoryzację i fascynuje się fotografią. @morid1n na Twitterze, @moridin na App.Net.